سالن، انبار و سیلو

مدرن، سریع و اقتصادی

سازه LSF با پوشش ساندویچ پانل

مشاوره ساخت سالن و سیلو

در شرکت غرب‌پانل، ما ساندویچ پانل‌های کشاورزی را مطابق با نیازهای شما در نظر می‌گیریم. ما اهمیت بازدهی حرارتی و استفاده مؤثر و کارآمد از انرژی، برای حفظ عملکرد عملیات کشاورزی را درک می‌کنیم ؛ به همین دلیل ساندویچ پانل‌های کشاورزی ما بالاترین مقدار R (R-value) را دراین صنعت ارائه می‌دهند تا مطمئن شوید که محوطه مزرعه و اتاق‌های ذخیره‌سازی خود را در دما و رطوبت مطلوب نگه می‌دارید. ساندویچ پانل‌های فلزی عایق‌بندی شده ما برای ساختمان‌های کشاورزی به شما اجازه می‌دهد تا روی چیز‌های مهم‌تری تمرکز کنید: کیفیت و تازگی محصولات‌تان. بر خلاف روش‌های سنتی کنترل حرارتی مانند استفاده از بخاری گازی یا نفتی، پانل‌های ساندویچ ما بسیار مقرون به صرفه‌تر هستند و مطابق با اهداف ساختمان‌های سازگار با محیط زیست هستند. چه نیاز به ساخت جدید یا بازسازی ساختار فعلی خود داشته باشید، ساندویچ پانل‌های کشاورزی ما یکپارچگی ساختاری قوی ایجاد می‌کنند، که نیاز به چارچوب گسترده فولادی به حداقل رسیده و از عملکرد بالایی تا سال‌ها اطمینان حاصل می‌شود.

کارکنان غرب‌پانل با انواع گزینه‌های ساندویچ پانل می‌توانند طرح خاصی را برای شما ایجاد کنند. امروز با ما تماس بگیرید تا بیشتر بدانید که چگونه ساندویچ پانل غرب‌پانل می‌تواند کارایی سردخانه‌ها، انبار‌ها، کارگاه‌ها و غیره را بهبود بخشد! همچنین می‌توانید فرم آنلاین درخواست پیش‌فاکتور را پر کنید یا با ما تماس بگیرید.

ساندویچ پانل مرغداری

ساندویچ پانل پلی اورتان سقفی

پروفایل ساندویچ پانل PU سقفی
عرض ورق اولیه ۱۲۰۰ mm
عرض مفید ۱۰۰۰ mm
طول ۲ - ۱۳ m
ضخامت عایق ۲ - ۳ - ۴ - ۵ cm
ضخامت ورق ۰٫۳۵ - ۰٫۸۰ mm
نوع ورق ورق گالوانیزه، رنگی، آلوزینک، استیل
دانسیته فوم ۴۰ kg/m3
نوع تولید کانتینیوس
ویژگی‌ها نسوز

ساندویچ پانل پلی اورتان دیواری

پروفایل ساندویچ پانل PU دیواری
عرض ۱۰۸۰ mm
عرض مفید ۱۰۰۰ mm
طول ۲ - ۱۳ m
ضخامت عایق ۵ - ۶ cm
ضخامت ورق ۰٫۳۵ - ۰٫۸۰ mm
نوع ورق ورق گالوانیزه، رنگی، آلوزینک، استیل
دانسیته فوم ۴۰ kg/m3
نوع تولید کانتینیوس
ویژگی‌ها پیچ مخفی - نسوز

ساندویچ پانل کشاورزی با بازده دمایی بالا ایده آل برای سردخانه

علاوه بر دوام و بهره‌وری، ساندویچ پانل‌های کشاورزی ما همچنین انعطاف‌پذیری در طراحی دارد که برای سردخانه مفید است و این اغلب به عنوان مهم‌ترین جنبه‌ی عملیات کشاورزی شناخته می‌شود. برای کمک به افزایش بهره‌وری و کاهش دورریز محصول، ساندویچ پانل‌های کشاورزی ما مزایای متعددی برای کاربردهای ذخیره سازی سرد ارائه می‌دهد:

  • زمان خنک کردن سریع
  • بالاترین مقدار R (R-value) در صنعت
  • ضخامت و طول پانل قابل تنظیم
  • قابل اجرا برای مجموعه ای از انواع ساختمان
  • می تواند در حین حفظ محدوده‌های مطلوب برای پارتیشن بندی اتاق ها هم استفاده شود
  • با طراحی منحصر به فرد زبان و شیار(tongue-and-groove)، تیم شما می‌تواند به سرعت و آسانی نصب کند

مهم نیست که محصول شما چه چیزی است - غلات، لبنیات، میوه یا بادام زمینی - پانل‌های فلزی ساختمان‌های کشاورزی ما برای این موارد مناسب هستند:

  • اتاق‌های کاشت نشاء
  • اتاق‌های مواد اولیه
  • خنک کننده‌ها و فریزرهای لبنیات
  • اتاق‌های تولید علوفه و غیره

آیا از تیم ما سوالی دارید؟ با شرکت غرب‌پانل تماس بگیرید یا فرم آنلاین درخواست پیش‌فاکتور را پر کنید تا با ما آنلاین صحبت کنید. ما می‌توانیم ساندویچ پانل‌های کشاورزی متناسب با نیاز ظاهری و عملیاتی و مطابق کاربرد درخواستی شما به صورت سفارشی تولید کنیم!