آشنایی با غرب‌پانل

تاسیس، تاریخچه و اهداف

گروه صنعتی «نوردکاران فولادغرب آذرناب خاوری» فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۱ با تولید ساندویچ پانل پلی استایرن، پلی اورتان، محصولات فولادی و نوردی در تبریز آغاز کرد.

این شرکت با راهبرد بهبود مستمر و بهره‌مندی از ماشین‌آلات روز دنیا و نیروهای متخصص موفق شد بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین خط تولید ساندویچ پانل پلی اورتان کانتینیوس در شمال‌غرب کشور را راه‌اندازی کند.

تمامی مراحل طراحی، ساخت، برش و بسته‌بندی در این واحد تولیدی بصورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می‌گیرد. با عملیاتی شدن این خط تولید ظرفیت ساخت انواع ساندویچ پانل در این مجموعه به ۳ میلیون مترمربع در سال افزایش یافته است.

خط تولید ساندویچ پانل پلی استایرن غرب‌پانل نیز متناسب با پیشرفت تکنولوژی اصلاح شده و آماده خدمات‌رسانی به متقاضیان این محصول است. شرکت نوردکاران غرب‌پانل در حال حاضر توانایی تولید انواع ساندویچ پانل دیواری، سقفی، سردخانه و پیچ مخفی در ضخامت و متریال درخواستی مشتریان عزیز را دارا است.

این شرکت همچنین با شناسایی ظرفیت‌های راکد مصنوعات نوردی و شناخت نیاز بازار به ساخت و سازهای ایمن، سریع و اقتصادی اقدام به راه‌اندازی اولین و تنهاترین واحد تولیدکننده سازه سبک فولادی (Light Steel Frame) شمال‌غرب کشور با نشان تجاری «تکنواو» کرده است. این واحد تولیدی با استفاده از آخرین مدل دستگاه فریم‌کد نیوزلندی موجود در جهان و بهره‌مندی از پرسنل متخصص و آموزش‌دیده، ظرفیت ساخت و بسته‌بندی ۶ هزار تن انواع پروفیل سبک فولادی را دارد.

در راستای تضمین و تداوم کیفیت مطلوب و ارج نهی به حقوق مشتریان ارجمند تمام تولیدات این مجموعه توسط واحد کنترل کیفی پایش شده و محصولات تولیدی مطابق با استانداردهای روز دنیا برابرسازی می‌شود.

شرکت نوردکاران غرب‌پانل به عنوان یک بنگاه اقتصادی پویا در تلاش است تا اطلاعات اساسی و مورد نیاز در رابطه با حوزه‌های فعالیت و خدمات خود را در اختیار مشتریان، اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و صنعتگران قرار دهد تا در سایه ارتباط سازنده از نظرات، پیشنهادات و انتقادات ایشان استفاده و انتظارات مشتریان خود را تامین کند.

بیانیه رسالت

خانواده بزرگ غرب‌پانل، با محوریت مشتری‌مداری و تکیه بر توانمندی‌ها و نیروهای متخصص درون سازمانی، تمام تلاش خود را در راستای ارائه برترین محصولات و خدمات و تسهیل دسترسی به آنچه همراهان این مجموعه نیاز دارند، به کار گرفته و خریدی امن را به مشتریان خود عرضه می‌دارد.

چشم‌انداز

مجموعه کارخانجات غرب‌پانل با توسعه روزافزون ایجاد هلدینگ بزرگ گروه صنعتی غرب‌پانل را در سال‌های آتی نوید می‌دهد.